Kampnr | Dato | Tid | Række/Pulje | Hjemme | Ude | Resultat | |||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
30. apr
19:00
Rødovre
KFUM
M+50 M 7:7 Forår - Dommerløs Mester
|
|||||||||||||||||||
01. maj
17:30
Rødovre
Frem
Træningskamp U12 Drenge Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
01. maj
18:00
Rødovre 2
KFUM 3
Serie 4, P2/9 Forår P8
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
01. maj
20:00
Rødovre
Fremad Valby 2
M+40 1 7:7 Forår - Dommerløs Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
04. maj
11:00
BK Rødovre 2
Vanløse 3
U12 Drenge 3 (12) 8:8 Forår Grøn
|
|||||||||||||||||||
04. maj
12:00
Rødovre
HB
Serie 1, P1 23/24 P1
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
04. maj
13:00
Rødovre 3
Ørestad IF 1
U12 Drenge 3 (12) 8:8 Forår Orange
|
|||||||||||||||||||
05. maj
10:00
B.93 4
BK Rødovre
U8 Drenge 3 (16) 5:5 Forår Sort
|
|||||||||||||||||||
05. maj
10:00
Union 3
Østerbro IF 1
U8 Drenge 3 (16) 5:5 Forår Sort
|
|||||||||||||||||||
05. maj
10:00
BK Rødovre
CIK 3
U10 Drenge 4 (14) 5:5 Forår Brun
|
|||||||||||||||||||
05. maj
10:00
Oversidder
Oversidder
U10 Drenge 4 (14) 5:5 Forår Brun
|
|||||||||||||||||||
05. maj
10:25
BK Rødovre
Vestia 3
U10 Drenge 4 (14) 5:5 Forår Brun
|
|||||||||||||||||||
05. maj
10:25
Oversidder
Fremad Amager 4
U10 Drenge 4 (14) 5:5 Forår Brun
|
|||||||||||||||||||
05. maj
10:25
B.93 4
FA 2000 3
U8 Drenge 3 (16) 5:5 Forår Sort
|
|||||||||||||||||||
05. maj
10:25
Østerbro IF 1
Husum Bk 3
U8 Drenge 3 (16) 5:5 Forår Sort
|
|||||||||||||||||||
05. maj
10:50
FA 2000 3
Union 3
U8 Drenge 3 (16) 5:5 Forår Sort
|
|||||||||||||||||||
05. maj
10:50
Husum Bk 3
BK Rødovre
U8 Drenge 3 (16) 5:5 Forår Sort
|
|||||||||||||||||||
05. maj
10:50
Vestia 3
Oversidder
U10 Drenge 4 (14) 5:5 Forår Brun
|
|||||||||||||||||||
05. maj
10:50
Fremad Amager 4
CIK 3
U10 Drenge 4 (14) 5:5 Forår Brun
|
|||||||||||||||||||
05. maj
11:00
BK Rødovre 1
B.93 3
U12 Drenge 1 (12) 8:8 Forår Sort
|
|||||||||||||||||||
05. maj
11:15
Union 3
B.93 4
U8 Drenge 3 (16) 5:5 Forår Sort
|
|||||||||||||||||||
05. maj
11:15
BK Rødovre
Østerbro IF 1
U8 Drenge 3 (16) 5:5 Forår Sort
|
|||||||||||||||||||
05. maj
11:15
Oversidder
BK Rødovre
U10 Drenge 4 (14) 5:5 Forår Brun
|
|||||||||||||||||||
05. maj
11:15
CIK 3
Oversidder
U10 Drenge 4 (14) 5:5 Forår Brun
|
|||||||||||||||||||
05. maj
11:40
Vestia 3
Fremad Amager 4
U10 Drenge 4 (14) 5:5 Forår Brun
|
|||||||||||||||||||
05. maj
11:40
FA 2000 3
Husum Bk 3
U8 Drenge 3 (16) 5:5 Forår Sort
|
|||||||||||||||||||
08. maj
18:00
Rødovre
B.93
M+32 Øst 2024 Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
11. maj
11:00
BK Rødovre
Fremad Valby 3
U11 Drenge 3 (13) 8:8 Forår Rød
|
|||||||||||||||||||
11. maj
13:00
Rødovre
KB 6
U13 Drenge 3 (11) 8:8 Forår dommerløs Pulje 3
|
|||||||||||||||||||
12. maj
11:00
Rødovre
KFB
Herre Senior 2 7:7 Forår - Dommerløs P1
|
|||||||||||||||||||
12. maj
12:00
Rødovre
Skjold
Kvindeserie Øst 23-24 Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
12. maj
12:00
Rødovre 2
Oversidder
Herre Senior 5 7:7 Forår - Dommerløs P6
|
|||||||||||||||||||
14. maj
19:00
Rødovre
Fr.holm Sydhavnen
M+50 M 7:7 Forår - Dommerløs Mester
|
|||||||||||||||||||
15. maj
19:00
Rødovre 2
Skjold 7
Serie 4, P2/9 Forår P8
|
|||||||||||||||||||
16. maj
17:30
BK Rødovre 1
Hekla 1
U12 Drenge 1 (12) 8:8 Forår Sort
|
|||||||||||||||||||
18. maj
10:00
Rødovre
Oversidder
U15 Drenge 2 (09) Forår P2
|
|||||||||||||||||||
18. maj
12:00
Rødovre
Bk. Hellas
Serie 1, P1 23/24 P1
|
|||||||||||||||||||
22. maj
18:30
Rødovre 2
FB 3
U15 Drenge 5 (09) Forår 2024 Pulje 5
|
|||||||||||||||||||
25. maj
11:00
BK Rødovre
Fremad Amager 1
U11 Drenge 3 (13) 8:8 Forår Rød
|
|||||||||||||||||||
26. maj
10:00
HIK 3
BK Rødovre
U9 Drenge 2 (15) 5:5 Forår Grøn
|
|||||||||||||||||||
26. maj
10:00
Nørrebro United 2
KB 6
U9 Drenge 2 (15) 5:5 Forår Grøn
|
|||||||||||||||||||
26. maj
10:25
HIK 3
Frem 1
U9 Drenge 2 (15) 5:5 Forår Grøn
|
|||||||||||||||||||
26. maj
10:25
KB 6
FA 2000 3
U9 Drenge 2 (15) 5:5 Forår Grøn
|
|||||||||||||||||||
26. maj
10:50
Frem 1
Nørrebro United 2
U9 Drenge 2 (15) 5:5 Forår Grøn
|
|||||||||||||||||||
26. maj
10:50
FA 2000 3
BK Rødovre
U9 Drenge 2 (15) 5:5 Forår Grøn
|
|||||||||||||||||||
26. maj
11:00
Rødovre
Skjold 4
Herre Senior 2 7:7 Forår - Dommerløs P1
|
|||||||||||||||||||
26. maj
11:00
BK Rødovre 1
CIK 1
U12 Drenge 1 (12) 8:8 Forår Sort
|
|||||||||||||||||||
26. maj
11:15
Nørrebro United 2
HIK 3
U9 Drenge 2 (15) 5:5 Forår Grøn
|
|||||||||||||||||||
26. maj
11:15
BK Rødovre
KB 6
U9 Drenge 2 (15) 5:5 Forår Grøn
|
|||||||||||||||||||
26. maj
11:40
Frem 1
FA 2000 3
U9 Drenge 2 (15) 5:5 Forår Grøn
|
|||||||||||||||||||
26. maj
12:00
Rødovre 2
Oversidder
Herre Senior 5 7:7 Forår - Dommerløs P6
|
|||||||||||||||||||
26. maj
12:00
Rødovre
Albertslund BS 72
Kvindeserie Øst 23-24 Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
26. maj
13:00
Rødovre 3
Vestia 1
U12 Drenge 3 (12) 8:8 Forår Orange
|
|||||||||||||||||||
28. maj
19:00
Rødovre
Sønderbro Fight
M+50 M 7:7 Forår - Dommerløs Mester
|
|||||||||||||||||||
29. maj
18:00
Rødovre
Stenløse BK
M+32 Øst 2024 Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
29. maj
18:00
Rødovre 2
Copenhagen Celtic 2
Serie 4, P2/9 Forår P8
|